* De bouw van een Oost-Indiëvaarder

De bouw van een Oost-Indiëvaarder schetsen van een Hollands spiegelretourschip in de Gouden Eeuw, door Dhr. Willem Vos.

Deze bijzondere en exclusieve verzamelmap verschijnt in een gelimiteerde oplage van 350 exemplaren en wordt u aangeboden voor de prijs van € 195,00 (excl. € 8,65 verzend-en verpakkingskosten).

De set bevat 42 schetsen in kleur betreffende de bouw van het schip, de afmetingen van de schetsen bedragen: circa 70 X 50 cm. 

Naast de Exclusieve verzamelmap van 42 schetsen ontvangt u geheel gratis het boek "De bouw van een Oost-Indiëvaarder" Visie op de bouw van een Oost-Indiëvaarder, waarin Willem Vos zijn unieke vakkennis en ervaring op papier heeft gezet.

 

zoomzoomzoomzoomzoomzoomzoomzoomzoomzoom de bouw van een oostindievaarder willem vos bouwtekeningen.jpg de bouw van een oostindievaarder 1.jpg de bouw van een oostindievaarder 2.jpg oostindie 1.jpg oostindie 2.jpg oostindie 8.jpg oostindie 28.jpg oostindie 36.jpg oostindie 37.jpg oostindie 41.jpg



€ 195,00

Doordat wij aan het afbouwen zijn, en het gegeven dat ik aleen de zaak moet runnen, hebben wij besloten om de webwinkel van historische modelbouw, voorlopig te sluiten, als u artikelen vindt die u bij modelbouwdekombuis niet kunt vinden, stuur dan even een e-mail met de juiste gegevens, zodat wij deze artikelen kunnen plaatsen in de webwinkel van dekombuis.

Helaas zijn artikelen scheepsbeslag van Corel anders dan in voorraad niet meer te leveren, houdt u daarme rekening als u wilt bestellen waar geen voorraad meer van is, anders even mailen of bellen.

Voorraad: 2 stuks.
beschikbaarheid